Dla kogo jest mops?

Dla kogo jest mops?

Prezentowany materiał jest efektem współpracy z psiacometa.pl

Pugi są wspaniałymi zwierzętami domowymi, ale mogą być trudne w szkoleniu. Nie zawsze chcą słuchać, co się do nich mówi, i są podatne na wiele problemów zdrowotnych. Mogą cierpieć na alergie, problemy z układem oddechowym i skórą, chrapanie i są podatne na przeziębienia. Są również podatne na otyłość i mają skłonność do ścierania rogówki. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiedniego psa dla siebie.

Poza tym, że Doug Pug jest gwiazdą mediów społecznościowych, zdobył ponad siedem milionów zwolenników i wystąpił nawet w teledysku zespołu Fall Out Boy. Jest także autorem książki dla dzieci wydanej przez Scholastic. Mama Mosiera, Patty, jest nauczycielką w pierwszej klasie, która często włącza Douga do swoich lekcji. Pomimo sławy Douga, jego właścicielka Leslie Mosier podkreśla, że jest on szczęśliwym, dobrze wychowanym szczeniakiem.

Psy są znane jako psy do kolan, ponieważ uwielbiają towarzystwo. Ich osobowość jest słodka, zabawna i kochana. Zrzucają obficie sierść, ale są też bardzo czułe. Są również bardzo inteligentne, co czyni je dobrymi zwierzętami rodzinnymi. Są bardzo lojalne wobec swoich właścicieli, co jest wielką zaletą w życiu każdego człowieka. Nie lubią zostawać same przez dłuższy czas, ale jeśli będziesz w pobliżu, poczujesz to na własnej skórze!

Chociaż świnki są wspaniałymi towarzyszami i uwielbiają uwagę, mają pewne ograniczenia. Potrzebują odpowiedniej ilości miejsca w domu i powinny być ćwiczone raz w tygodniu. Nie lubią szczekać, ponieważ trudno im wtedy oddychać. Poza tym, nie lubią skrajnych temperatur. Niewielka ilość ruchu to wszystko, czego potrzebują. Psy nie mają skłonności do otyłości, ale powinny być częścią Twojej codziennej rutyny.

Równie ciekawe:

Ciekawe:  Jaką smycz wybrać dla mopsa